Sym ADX 125 on kaasaegne seiklusmootorratas, millel on jõuline välimus, suur 15-liitrine kütusepaak ja täielik varustus, sealhulgas ABS. 125 cm³ mootori maht teeb sellest praktilise valiku A1-kategooria juhiloaga sõitjatele alates 16. eluaastast.
Sym ADX 125

Sym ADX 125 on kaasaegne seiklusroller, millel on jõuline välimus, suur 15-liitrine kütusepaak ja täielik varustus, sealhulgas ABS. 125 cm³ mootori maht teeb sellest praktilise valiku A1-kategooria juhiloaga sõitjatele alates 16. eluaastast.
Peamised punktid
-
Mootor: 125 cm³, 9 kW – A1
-
Kaal ja istme kõrgus: 150 kg (tühikaal), istme kõrgus 810 mm
-
Tüüp: skuutri
-
Kütusekulu: ~2,1 l/100 km, kütusepaak 15 l
Mis on Sym ADX 125
Sym ADX 125 on „urban adventure“ skuutri seiklusliku disainiga, hea varustusega ja 15-liitrise kütusepaagi tõttu suure sõiduulatusega. Praktiline nii linnas kui ka pikematel sõitudel.
Mootor ja sõiduomadused
Vedelikjahutusega neljataktiline 125 cm³ ühesilindriline mootor, millel on sissepritse, arendab automaatse variatori kaudu võimsust 9 kW ja pöördemomenti 11,5 Nm. Madal kütusekulu umbes 2,1 l ja korralik sõiduulatus.
Sym ADX 125 tehnilised andmed
Andmed kehtivad praeguse põlvkonna mudelite kohta (2023–kuni tänaseni).
| Mootori töömaht | 125 cm³ |
|---|---|
| Mootori tüüp | vedelikjahutusega ühesilindriline, 4-taktiline, EFI, Euro 5 |
| Võimsus | 9 kW (12 k) |
| Pöördemoment | 11,5 Nm |
| Käigukast | CVT-variator (automaat) |
| Juhiloa kategooria | A1 |
| Mõõtmed (pikkus × laius × kõrgus) | 1980 × 780 × 1225 mm |
| Teljevahe | 1390 mm |
| Istme kõrgus | 810 mm |
| Mass | 150 kg (tühimass) |
| Kütusepaak | 15 l |
| Esipidur | 260 mm ketas |
| Tagumine pidur | ketas 230 mm |
| ABS | jah |
| Rehvid | 120/70-13 / 130/70-13 |
| Maksimaalne kiirus | ~99 km/h |
| Kütusekulu | ~2,1 l/100 km |
Sym ADX 125 põlvkonnad ja mudeliaastad
| 2023– | Sym ADX 125 turule toomine – seikluslik skuutri mudel ABS-iga. |
|---|
Kellele sobib Sym ADX 125
16-aastastele ja vanematele linnasõitjatele, kellel on A1-kategooria juhiluba ja kes soovivad tugevamat skuutrit, millel on suur sõiduulatus ja täielik varustus (ABS).
- soovite A1-kategooria seiklusmootorratast, millel on suur sõiduulatus
- olete vähemalt 16-aastane ja soovite ABS-i
- sõidate nii linnas kui ka pikematel marsruutidel
- hindate robustsemat välimust
✓ Plussid
- Seikluslik disain ja suur kütusemaht (15 l)
- ABS on baasvarustuses
- Madal kütusekulu ~2,1 l
- Sobib A1-kategooria juhiloaga alates 16. eluaastast
✗ Miinused
- Allikate järgi erinevad andmed kaalu kohta
- Väiksemad rattad kui klassikalistel enduro-mootorratastel
Sym ADX 125 varustus
Scooterile sobib kerge linnavarustus:
Sym ADX 125 varuosad
Kas vajate varuosi mudelile Sym ADX 125? Meilt leiate varuosi nii hoolduseks kui ka remondiks. Vaadake mudeli Sym ADX 125 varuosi.
Korduma kippuvad küsimused mudeli Sym ADX 125 kohta
Millist juhiluba on vaja Sym ADX 125-le?
Sym ADX 125 nõuab A1-kategooria juhiluba (vastavalt masina otstarbele ja tüübikinnitusele).
Milline on Sym ADX 125 kütusekulu?
Sym ADX 125 keskmine kütusekulu on umbes ~2,1 l/100 km.
Kui kõrge on Sym ADX 125 istme kõrgus?
Istme kõrgus on 810 mm. Koos 150 kg kaaluga (tühikaal) määrab see, kui hõlpsasti saate mootorrattale istuda ja kuidas seda aeglasel kiirusel juhtida.
Milline mootor on Sym ADX 125-l?
Seda ajendab vedelikjahutusega ühesilindriline, neljataktiline, EFI-süsteemiga, Euro 5-nõuetele vastav mootor, mille töömaht on 125 cm³, võimsus 9 kW ja pöördemoment 11,5 Nm. Käigukast on CVT-variator (automaat).
Kas Sym ADX 125 on varustatud ABS-iga?
Jah, mudelil L/C ABS on standardvarustuses ABS-pidurisüsteem. Koos suure 15-liitrise kütusepaagiga ja seiklusliku disainiga on tegemist hästi varustatud A1-klassi skuutriga.
Millistes värvides on Sym ADX 125 saadaval?
Sym ADX 125 on saadaval järgmistes värvides: sõltuvalt tootmisaastast.
Tehniliste andmete allikas: tootja ametlikud materjalid, motorkari.cz. Andmed võivad erineda sõltuvalt mudeliaastast.